Sieć salonów meblowych
Meble dla każdego

Kuchnia - wybrane produkty z oferty

 • Cena

 • Kamduo

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Kamduo wykonany jest z myślą o osobach, które nade wszystko stawiają funkcjonalność i praktykę zastosowania mebli kuchennych. Zestawy idealne do siebie pasujących kolorystycznie frontów oraz korpusów. Możliwość zabudowania dowolnej powierzchni kuchennej dzięki bogatej ofercie szafek oraz akcesoriów. Cena zależy od układu szafek.
 • Sole

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Pamiętaj, że o charakterze i stylu Twojej kuchni zdecyduje forma i kolory mebli, a o funkcjonalności przesądzą moduły zabudowy i konfiguracja, w jakiej je zastosujesz. Kuchnia sole to nowoczesny wygląd twojej kuchni w ciepłym naturalnym dębowym kolorze Dąb arlington. Grubość frontu to 18mm płyty meblowej laminowanej o obrzeżu PVC. Zestaw możliwości rozbudowy kuchni oraz akcesoriów jakie mogą wypełnić szafki. Cena zależy od układu szafek.
 • Terra

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Kuchnia terra to uosobienie nowoczesnego wnętrza w kolorach beton biały połysk oraz beton szary mat. Fronty wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF. Proste kształty dopełnione są metalowymi uchwytami oraz nóżkami alu. Kuchnia wpasuję się każdorazowo we wnętrze wielbicieli modernistycznego stylu. Korpus w kolorze białym oraz blat czarny kamień to połączenie obok którego nie można przejść obojętnie. Opcjonalnie dostępne oświetlenie pod blatem jaki szafek górnych. Cena zależy od układu szafek.
 • Rodzinka

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Klasyczny zestaw kuchenny z charakterystycznym wzorem przeszklonych szafek nada każdej kuchni nie powtarzalnego uroku. Frezowane ramki na szaro matowych frontach idealne wpasują się w małą lub szerokiego metrażu kuchnię. Całość dopełni korpus w kolorze popielu oraz punktowy uchwyt w postaci metalowej gałki. Kuchnie można rozbudować na dowolną ilość szafek do zabudowy lub wolno stojących. Wszystkie szafki jak i szuflady wyposażone są w standardzie w układy cichego domyka. Cena zależy od układu szafek.
 • Prowansja

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  ROWANSJA to najnowsza kolekcja mebli systemowych inspirowana regionem południowo-wschodniej Francji. Połączenie bielonego drewna - SOSNY ANDERSEN z delikatnym akcentem ciemnego DĘBU LEFKAS nadaje bryłom lekkości i świeżości. Dodatkowymi elementami przyciągającymi uwagę są charakterystycznie zdobione fronty oraz oryginalne uchwyty. Cena zależy od układu szafek.
 • Aspen

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Kuchnia ASPEN charakteryzuje się białymi frontami z płyty MDF na wysyki połysk, oraz systemem bezuchwytowym. Szafki wyposażone są w podnośniki gazowe oraz zawiasy samodomykające. Szeroka oferta szafek do zabudowy pozwoli na zagospodarowanie dowolnej powierzchni kuchennej. Możliwość dobrania kolorystycznego blatu. Szafki z szufladami posiadają w standardzie prowadnice z cichym domykiem. Cena zależy od układu szafek.
 • Semi Line

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz zarówno ciasną, niewielką kuchnię w bloku, ale także przestronną dzięki możliwości rozbudowy zestawu. Zaletą kompletu jest duża pojemność do przechowywania niezbędnych kuchennych akcesoriów. Zestaw składa się z górnych i dolnych szafek. W tym modelu nie znajdziesz ociekarki - dajemy Ci możliwość dowolnego wykorzystania przestrzeni. Cena zależy od układu szafek. Cena kompletu od 1359zł.
 • Junona

  Hit Cenowy 899zł

  Kolekcja Junona Line to propozycja gotowych zestawów mebli kuchennych, dzięki którym w łatwy sposób zagospodarujesz wnętrze nowoczesnej kuchni. Meble zróżnicowane pod względem wymiarów i kolorystyki dają szerokie możliwości aranżacyjne. Cena dotyczy zestawu ze zdjęcia.
 • Top Line

  O cenę zapytaj w naszych salonach.

  Kuchnia Top Line to nowoczesny wzór kuchni wykonany z płyty MDF oraz lakieru na wysoki połysk. Do zestawu można samodzielnie wybrać rodzaj uchwytu oraz kolory blatów, korpusów oraz frontów. Zestaw można dowolnie rozbudowywać w oparciu o pozostałe elementy systemu TOP LINE. Kolorystyka frontów: szary połysk, brąz połysk, biały połysk. Cena zależy od układu szafek.